ENCORE - VIVEN-okna

Jesteśmy z Wami od ponad 26 lat!!
Tczew
Al. Zwcięstwa 10
Pon. - Pt. / Sob
(10-16) / (10-15)
Przejdź do treści
Zadbajcie z Nami o bezpieczeństwoZaprojektowana przez nas linia okien Encore uwydatnia wszystkie zalety profili PVC. Na szczególną uwagę zasługuje więc wysoki poziom termoizolacji. 4-komorowy system został uzupełniony dwoma rdzeniami izolacyjnymi, przez co zapewnia najlepszy współczynnik przenikania ciepła ramy oraz całej konstrukcji (kolejno: 1,0 W/m²K i < 0,8 W/m²K). Okna Encore nadają się w związku z tym idealnie do wszystkich domów pasywnych. Utrzymanie w nich komfortowej temperatury staje się znacznie prostsze dzięki naszym produktom.

Nie mniej ważna jest kwestia bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o Encore okna posiadają stalowe zbrojenie (standardowe lub ocynkowane), które zapewnia znakomitą stabilność. Okucia zabezpieczające ochronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, a wysokogatunkowa stal wytrzyma nawet najskrajniejsze warunki pogodowe. Nagłe zmiany temperatur czy długotrwały kwaśny deszcz w żaden sposób nie naruszą okien Encore
Do naszych nowoczesnych profili PVC można dobrać odpowiadające potrzebom oszklenie, a także szereg różnych akcesoriów: uszczelnienia, profile podparapetowe, klamki, kotwy montażowe, łączniki kątowe, poszerzenia i wiele innych. Wyróżniamy się kompleksowym podejściem do okien. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej oferty.

Ostatnim istotnym czynnikiem wpływającym na ogólne wrażenie z użytkowania okien jest ich wygląd. Okna Encore odzwierciedlają uniwersalne trendy w designie. W efekcie nadają się do montażu w budynkach o właściwie dowolnej architekturze: od bardzo klasycznej, aż po na wskroś nowoczesną. Do rąk klientów oddajemy też konfigurator, w którym można wybrać kolor wewnątrz okna oraz na jego zewnętrzu. Proponujemy m.in. szary antracyt o strukturze piasku czy drewna, orzech, dąb i klasyczny biały.
Created with ADRIAN STANEK
+48 500 079 796
viventczew@wp.pl

Tip

Tip


Tip
+48 500 079 796
viventczew@wp.pl
Wróć do spisu treści